HAKKIMDA

Merhabalar. Web siteme hoş geldiniz.

Hemen kısaca kendimden ve çalışma hayatımdan bahsetmek istiyorum.

1983 Tokat/Turhal doğumluyum.

2001 yılında Turhal sağlık meslek lisesi radyoloji teknisyenliği bölümünden, 2005 yılında Trakya üniversitesi radyoloji teknikerliği bölümünden ve 2012 Anadolu üniversitesi kamu yönetimi bölümünden mezun oldum.

Çalışma hayatım,

2002-2005 yılları arasında Trakya üniversitesi radyoloji teknikeri olarak çalıştım. Üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra 2005-2016 yılları arasında Acıbadem hastanesinde radyoloji teknikeri olarak çalışmaya devam ettim. 2009-2012 yılları arasında Kaynarca Semt Polikliniğinde radyoloji teknikeri olarak part time çalıştım. 2016-2021 yılları arasında Okan Üniversitesi Hastanesinde radyoloji teknikeri olarak çalıştım. Şuanda Ataşehir Medicana Hastanesinde Radyoloji Teknikeri olarak çalışmaya devam ediyorum.

Bu siteyi kurma amacıma gelince;

Sağlık alanında her geçen dakika gelişmeler devam etmekte yeni cihazlar yeni yöntemler ortaya çıkmaktadır. Ayrıca hızla gelişen internet dünyasında müthiş bir bilgi kirliliği oluşmaktadır. Gerek öğrencilerin gerek hastaların yararlanabilmeleri için elimden geldiği ve dilimin döndüğü kadariyla bilgi ve tecrübelerimi paylaşmak istedim. Bir kişiye bile olumlu yönde faydalı olması benim için onur verici olacaktır. Sitemin tasarımı, tüm makale ve resimler tarafımca hazırlanmıştır. Ayrıca görüntüler  Ge healthcare cihazlari ile kendi çektiğim grafilere aittir.  Sevgiyle kalın.

Olcay Baştuğ

Linkedin

olcaybastug@hotmail.com

6 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir